החל משנת 1966 עת סיים את הכשרתו המקצועית כחרט ורתח, החל מר ניסים נצחון את התמחותו בתחום החלפים בענף הרכב, את דרכו התחיל כנער שליח למוסכי אזור התעשייה ברחובות ומהר מאוד התחיל "לעשות סדר בחנות" בה עבד כשכיר. את שעות הערב השקיע ניסים בלימוד תחום המכונאות בהן נהג להרכיב מנועים יש מעין. אותם היה מרכיב על כלי רכב משומשים ובכך עזר לעשרות לקוחות להפיח רוח חיים בגרוטאות של האמינו שיכולות לשמשם יותר. הבנתי (מעיד על עצמו ניסים) שבכדי שעסק מסוג זה יוכל להצליח בתחום, על בעליו להיות בעל תשוקה עזה לעולם הרכב וחידושים כמו גם בעל חוש גבוהה לסדר ואירגון בנוסף על יכולתו לשמר מערכת יחסי עבודה הגונים אל מול לקוחותיו.

חברת א. ניסים ובניו חלקי חילוף לרכב מחזיקה מלאי של עשרות אלפי חלפים ואביזרים לרכב ומתמחים במתן שירות מיקצועי לבעלי רכב אספנות. הידע המקצועי שלנו, היצירתיות, התשוקה, האהבה לתחום, ההגינות והאמינות  הם אלו שמנחים את התנהלותנו  כבר יותר מ 50 שנה וזו היא מקור גאוותנו.

אצלנו תוכלו למצוא:

  • מבחר מראות משומשות, חדשות, תחליפיות ומקוריות. ברשותנו מלאי גדול של מראות לרכב – מראות משומשות, מראות חדשות תחליפיות ומקוריות לכל סוגי הרכב.
  • פנסים ראשיים, פנסים אחוריים , פנסי איתות משומשים / חדשים, חליפיים ומקוריים.
  • חלפים לטיפולי רכב: מסנני אוויר, מסנני שמן, מסנני מזגן, פלגים ומגוון סוגי שמנים ממיטב היצרנים לכל סוגי הרכב
  • קירור-רדיאטורים ומשאבות מים לכל סוגי הרכב.
  • חשמל- פלאגים, חווט הצתה ומזרקים ומצברים במחירים ללא תחרות
  • בלמים-ברקסים וצלחות

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?